Охоронні послуги

Охоронні послуги

archorVIP охорона

У сучасних реаліях, більшість підприємств припускаються величезної помилки, не проявляючи належної відповідальності та пильності при наймі некваліфікованого персоналу в особисту службу охорони. Співробітників "Центр-А" відрізняє унікальна професійна підготовка на вищому рівні, яка і дозволить Вам відчувати себе в цілковитій безпеці цілодобово.

Замовити послугу
VIP охорона
Оренда броньованих автомобілів

archorОренда броньованих автомобілів

Хочете, щоб найцінніші одиниці перевозили лише самі довірені Вам люди? Не проблема! З цією метою, "Центр-А" надає оренду броньованих автомобілів для гарантії безпеки Вашого співробітника і цінного вантажу.

Замовити послугу

archorТривожна кнопка

Оптимальний засіб для захисту будинку в найбільш вразливий час - в період Вашої відсутності. "Центр-А" проводить установку та підключення пультової охорони, а також надає високоефективну команду миттєвого реагування, яка забезпечить максимальне збереження найважливішого - Вашого будинку в будь-який час доби.

Замовити послугу
Тривожна кнопка
Охорона об'єктів

archorОхорона об'єктів

Для забезпечення безпеки підприємства на вищому рівні, необхідно мати спеціально навчений персонал. Співробітники "Центр-А" не тільки ретельно контролюють територію 24/7, але також і підготовлені до будь-якого розвитку подій, включаючи запобігання крадіжок, злому, викрадення тощо.

Замовити послугу

archorОхорона цінних вантажів

Що робити у випадках, коли стандартний перевізник не в змозі забезпечити належного рівня безпеки Ваших цінностей при транспортуванні? А що якщо перевізник і зовсім відмовляється перевозити Ваш вантаж? У таких ситуаціях, "Центр-А" готовий запропонувати свої послуги, гарантуючи цілісність і збереження вантажу.

Замовити послугу
Охорона цінних вантажів
Охорона заходів

archorОхорона заходів

Коли мова йде про організацію масового заходу, що може бути важливіше, ніж відчуття контролю над ситуацією, яка може прийняти найбільш непередбачуваний оборот? Саме тому, так важливо наймати професіоналів для підтримки порядку. У свою чергу, фахівці "Центр-А" дозволять Вам бути впевненим у результаті Вашого заходу.

Замовити послугу

archorОсобиста охорона

Замовити послугу
Особиста охорона

archorНовини Всі новини