Особиста охорона

Особиста охорона

Особистий охоронець – це особа, із спеціальною професійною підготовкою, яка забезпечує фізичну безпеку у разі прямої і непрямої загрози, таких як: 

- Замах на вбивство

- Викрадення особи

- Озброєний напад 

- тощо 


«Центр-А» здійснює професійну підготовку за наступними напрямками:

  • Водій-охоронець
  • Особистий охоронець (СPO:Close Protection Operative, Lvl 3)
  • Начальник Особистої Охорони
  • CPO, Lvl 3 + iFPOS від Horizon Security

archor Програми навчання по напрямку “Особиста охорона”

Close Protection Operative VIP+1

Close Protection Operative VIP+1

Оголошуєм набір на десятиденний курс Close Protection Operative VIP+1 з 06.11.20 по 15.11.20, який викладається з використанням теоретичних і практичних вправ. Заняття відбуваються в класі, спортзалі, у тирі та в міських умовах з використанням обладнання і матеріальної бази Центру. Проживання та харчування включене у вартість. Курс підготовки особистих охоронців та офіцерів безпеки заснований на вимогах всесвітньо визнаного Британського агентства SIA, та адаптований до українських реалій. Після успішного закінчення навчання випускники отримають диплом Навчального центру встановленого зразка та Свідоцтво державного зразка про отримання кваліфікіції за професією "Охоронець". Всі інструктори Навчального центру – це професіонали своєї справи, спортсмени світового рівня, ветерани сил спеціального призначення і співробітники груп особистої охорони з багаторічним досвідом. 

Close Protection Operative

Close Protection Operative

Оголошуємо набір на курс Close Protection Operative, який триватиме з 5 березня до 18 березня! Close Protection Operative (СРО) - це міжнародний сертифікований курс підготовки охоронців. Після закінчення курсу учасникам надається сертифікат Highfield Qualification, який дозволяє надавати послуги у сфері особистої охорони та безпеки на міжнародному рівні.
Методика: курс складається з теоретичних і практичних занять. Заняття проходять в аудиторії, спортзалі та тирі.