Особиста охорона

Особиста охорона

Особистий охоронець – це особа, із спеціальною професійною підготовкою, яка забезпечує фізичну безпеку у разі прямої і непрямої загрози, таких як: 

- Замах на вбивство

- Викрадення особи

- Озброєний напад 

- тощо 


«Центр-А» здійснює професійну підготовку за наступними напрямками:

  • Водій-охоронець
  • Особистий охоронець (СPO:Close Protection Operative, Lvl 3)
  • Начальник Особистої Охорони
  • CPO, Lvl 3 + iFPOS від Horizon Security

archor Програми навчання по напрямку “Особиста охорона”

Close Protection Operative VIP+1

Close Protection Operative VIP+1

Оголошуєм набір на десятиденний курс Close Protection Operative VIP+1 , який викладається з використанням теоретичних і практичних вправ. Заняття відбуваються в класі, спортзалі, у тирі та в міських умовах з використанням обладнання і матеріальної бази Центру. Проживання та харчування включене у вартість. Курс підготовки особистих охоронців та офіцерів безпеки заснований на вимогах всесвітньо визнаного Британського агентства SIA, та адаптований до українських реалій. Після успішного закінчення навчання випускники отримають диплом Навчального центру встановленого зразка та Свідоцтво державного зразка про отримання кваліфікіції за професією "Охоронець". Всі інструктори Навчального центру – це професіонали своєї справи, спортсмени світового рівня, ветерани сил спеціального призначення і співробітники груп особистої охорони з багаторічним досвідом. 

КУРС : "ОФІЦЕР ОСОБИСТОЇ ОХОРОНИ. LEVEL 1. VIP+1" (CLOSE PROTECTION OPERATIVE. LEVEL 1. VIP+1)

КУРС : "ОФІЦЕР ОСОБИСТОЇ ОХОРОНИ. LEVEL 1. VIP+1" (CLOSE PROTECTION OPERATIVE. LEVEL 1. VIP+1)

"Центр-А" проводить набір на двотижневий курс «ОФІЦЕР ОСОБИСТОЇ ОХОРОНИ. LEVEL 1. VIP+1» (CLOSE PROTECTION OPERATIVE. LEVEL 1. VIP+1).

CPO LEVEL 1 є базовим курсом підготовки офіцерів особистої охорони, який охоплює необхідні знання і навички для ефективного загального фізичного захисту VIP-особи. Курс складається з дев’яти модулів, по закінченню яких слухачі програми проходять обов’язковий іспит.

Модулі курсу:
1. Теорія особистої охорони (ризики, ідентифікація загроз, тактика охорони особи в різноманітних умовах: піше пересування, на автотранспорті, в приміщенні тощо). 
2. Тактична підготовка (супровід особи, що охороняється, в пішому порядку на відкритій місцевості). Включає 280 пострілів на особу.
3. Конфліктологія, профайлінг, етика особистої охорони. 
4. Контр-снайперські заходи (теорія та практика).
5.  Індивідуальна вогнева підготовка (короткоствольна зброя). Включає 600 пострілів на особу
6. Курс фізичної підготовки (загально-фізична підготовка, рукопашний бій, ударна техніка, затримання, застосування спецзасобів).
7. Спеціальна інженерна підготовка (вибухові пристрої, їх виявлення в автомобілі та приміщенні). Включає теоретичні та практичні заняття.
8. Долікарська невідкладна допомога (BLS, Basic Life Support), включає теорію і практику. 
9. Юридична підготовка (права і обов'язки співробітника особистої охорони, аспекти застосування зброї, взаємодія з правоохоронними органами).
10. Іспит (теорія та вогнева підготовка) 

До курсу входить: навчання, заняття в спортзалі й тирі, озброєння, амуніція, боєприпаси. Проживання та харчування на базі "Центр-А" надається за окрему плату.
У випадку проходження курсу зі своєю зброєю та боєприпасами вартість зменшується відповідним чином.

Тривалість курсу: 14 днів

Вартість курсу: 1750$

Кількість місць: 6  

Деталі та запис на курс за тел.: 067-466-46-83

archorНовини Всі новини