Контраварійне водіння

Контраварійне водіння

Сертифікований водій, після проходження курсів з екстремального управління авто це особа, яка завдяки отриманим професійним навичкам може не тільки впоратися із керуванням автомобіля в екстремальних умовах, а ще й вміє протидіяти навмисному переслідуванню або блокуванню авто.


«Центр-А» здійснює професійну підготовку за наступними напрямами:

  • Пересування у колонні
  • Водій-охоронець
  • Ефективне керування авто, Рівень 1
  • Ефективне керування авто, Рівень 2
  • Ефективне керування авто взимку
  • Ефективне керування авто на штучній ожеледиці
  • Керування авто підвищенної прохідності

 

archor Програми навчання по напрямку “Контраварійне водіння”

Екстремальне водіння, Рівень 1

Екстремальне водіння, Рівень 1

Програма навчання даного курсу дозволить водію навчитися відпрацювати послідовність дій на органах управління, робочу посадку, вивчити прийоми управління та удосконалювати координацію своїх дій, оцінювати відстань та габарити автомобіля - володіти «почуттям автомобіля».

Багаторазове повторення вправ допоможуть виробити навички швидкого прогнозу і автоматизму дій, без яких неможливо попередити несприятливий розвиток подій і тим більше його подолати.

Екстремальне водіння, Рівень 2

Екстремальне водіння, Рівень 2

Програма навчання дозволить водієві вивчити широкий арсенал прийомів активної безпеки (спеціальні прийоми) при керуванні автомобілем, які призначені для попередження і виходу з численних критичних ситуацій, особливо при втраті стійкості і керованості автомобіля в складних дорожніх, погодних або інших умовах.

"Зимовий курс" ефективне керування автомобілем

"Зимовий курс" ефективне керування автомобілем

Ожеледь, снігові замети - ось лише кілька «задоволень» при водінні автомобіля взимку. Заняття за програмою «Зимового курсу» надають можливість вивчити ефективні прийоми управління автомобілем в зимовий період. Той, хто пройшов «цю школу ковзання і обертання», здатний не тільки долати критичні ситуації, але і відчувати задоволення в тих випадках, в яких ненавчені водії отримують тільки негативні емоції.

Ефективне керування авто на штучній ожеледиці

Ефективне керування авто на штучній ожеледиці

Заняття на покритті «штучний лід» проводяться при температурі навколишнього середовища - вище «0» градусів. По-перше, це дозволяє проводити передсезонну підготовку водіїв перед осінньо-зимовим періодом, і допоможе вивчити або "згадати" прийоми управління автомобілем в зимовий період до його настання. По-друге, практично без шкоди для автомобіля відпрацьовувати прийоми активної безпеки (спеціальні прийоми), які призначені для попередження і виходу з численних критичних ситуацій, особливо при втраті стійкості і керованості автомобіля в складних дорожніх, погодних або інших умовах.

archorНовини Всі новини