У «ЦЕНТРІ-А» ВІДБУЛИСЯ МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ «KORD CHALLENGE – 2017»
29 Листопада 2017

У «ЦЕНТРІ-А» ВІДБУЛИСЯ МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ «KORD CHALLENGE – 2017»

У “Центрі-А” відбулися міжнародні змагання «KORD CHALLENGE – 2017». У турнірі взяли участь 13 команд від різних вітчизняних та закордонних силових структур. Україна була представлена командами Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Управління державної охорони, НАБУ, Національної поліції та командою Військової академії (м. Одеса).

Також участь взяли команда Департаменту поліції міста Х’юстон (США) і дві команди Антитерористичного підрозділу спеціального призначення «Кобра» (Австрія).
На змаганнях учасники продемонстрували знання і навички з вогневої підготовки, тактико-спеціальної підготовки, долікарської допомоги і снайперської справи. Випробовування проходили у вигляді реалістичної спецоперації, де бійці перебували в умовах, що максимально наближені до реальних.

Найкращий результат продемонстрували бійці Управління «КОРД» Головного управління Національної поліції України у Сумській області.

Учасників і переможців турніру привітали перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, заступник глави МВС Вадим Троян, голова Національної поліції Сергій Князєв і тимчасово повірений у справах США Джордж Кент.

Змагання «KORD CHALLENGE – 2017» організувала Нацполіція України вперше для встановлення контактів з представниками підрозділів спеціального призначення вітчизняних і міжнародних силових структур.

archor Підписатись на новини

Погоджуюся на Умови використання