У «ЦЕНТРІ-А» БІЙЦІ КОРД-У ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ КУРСУ ПІДГОТОВКИ
05 Вересня 2016

У «ЦЕНТРІ-А» БІЙЦІ КОРД-У ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ КУРСУ ПІДГОТОВКИ

У «Центрі-А» бійці КОРД-у отримали сертифікати про закінчення курсу підготовки 

35 бійців підрозділу спеціального призначення КОРД («Корпус оперативно-раптової дії») отримали сертифікати про закінчення курсу підготовки.Вони нестимуть службу у Житомирській та Одеській областях. 

Усі бійці пройшли навчання за програмою американської тактичної підготовки поліцейських груп спецпризначення SWAT. Завданнями КОРД стане звільнення заручників і здійснення силової підтримки іншим підрозділам поліції, а у разі необхідності бійці братимуть участь в антитерористичній операції.

У заході взяли участь міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, глава Нацполіції Хатія Деканоідзе, заступник глави Нацполіції  Олексій Руденко та Надзвичайний та Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович.

«Наша реформа – це крок за кроком зміни від старої міліції до нового порядку. Ви – одні із тих 140 осіб на всю країну, які пройшли важку підготовку та стали елітою наших підрозділів. Сьогодні я дуже радий за Житомирську та Одеську області та буду чітко розуміти, що там у мене є тил у вигляді вас. Хочу, аби кожен із вас став прикладом для своїх колег. Я на вас дуже розраховую та очікую на ефективні дії», – зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, додавши, що підрозділу КОРД буде приділятися пильна увага, особливо у питаннях оснащення та професійної підготовки.

Глава Національної поліції Хатія Деканоідзе висловила вдячність інструкторам та американським колегам за підтримку та участь у професійній підготовці бійців спецпідрозділу.

«Ви пройшли важкий відбір, який був чітко продуманий нашими фахівцями та міжнародними партнерами. Ми пишаємося кожним з вас. Я хочу, аби ви з гордістю та вогнем в очах служили нашій державі та суспільству. Це – найважливіше», – зазначила Голова Нацполіції Хатія Деканоідзе.

Посол США в Україні Марі Йованович відзначила, що Сполучені Штати Америки пишаються, що мають можливість підтримати становлення КОРД. Вона висловила надію на подальшу співпрацю з урядом України аби допомогти створити такі підрозділі і в інших містах України.

«Одним із ключових факторів для становлення КОРД було співробітництво та взаєморозуміння, яке існує між нами, МВС та Нацполіцією. Ви будете служити рольовою моделлю та прикладом для інших», – зазначила пані Посол.

Крім того, «кордівці» продемонстрували низку тактичних та вогневих вправ, які у подальшому будуть використовуватись для проведення спецоперацій зі знешкодження особливо небезпечних злочинців та звільнення заручників. Під час усіх тренувальних та показових вправ поліцейські спецпризначенці використовують винятково бойові набої.

за інформацією mvs.gov.ua

archor Підписатись на новини

Погоджуюся на Умови використання