Поводження зі зброєю

Поводження зі зброєю

Особа, що отримала сертифікат з вогневої підготовки здатна ідентифікувати загрузу та вміє застосовувати вогнепальну зброю для захисту від нападу в будь-яких умовах: на відкритій ділянці, в умовах обмеженого простору, в межах міста, з використанням укриття та перешкодами до цілі, тощо.


З метою підготовки висококваліфікованих свідомих користувачів, «Центр-А» здійснює професійне тренування за наступними програмами:

archor Програми навчання по напрямку “Поводження зі зброєю”

Курс Rifle, Protective Lvl 1

Курс Rifle, Protective Lvl 1

"Центр-А" запрошує усіх бажаючих дізнатися як вести вогонь та користуватися довгоствольною зброєю з метою захисту під час трьохденного курсу "Робота з карабіном, Рівень 1".

Робота з пістолетом, Інтенсив

Робота з пістолетом, Інтенсив

Даний семінар формує розуміння і навички доцільного, коректного та ефективного використання короткоствольної вогнепальної зброї.

Курс травматичний Handgun, Protective Lvl 1

Курс травматичний Handgun, Protective Lvl 1

"Центр-А" запрошує усіх бажаючих навчитися користуватися та маніпулювати травматичною короткоствольною зброєю з метою захисту на курсі "Handgun, Protective Lvl 1".

Майстер-клас "Знайомство зі Зброєю"

Майстер-клас "Знайомство зі Зброєю"

"Центр-А" запрошує усіх бажаючих приєднатися до майстер-класу ознайомлення і використання вогнепальної зброї з метою самозахисту.

Семінар Міжнародної Конфедерації Практичної Стрільби

Семінар Міжнародної Конфедерації Практичної Стрільби

МКПС (Міжнародна Конфедерація Практичної Стрільби) - це одна з найбільших, найвпливовіших та дружніх стрілкових організацій не лише в Укрїані, а й у світі. Члени МКПС регулярно зустрічаються у рамках семінару з метою підвищення кваліфікації та покращення навичок безпечного поводження зі зброєю.

 

Семінар МКПС, Карабін

Семінар МКПС, Карабін

"Центр-А" запрошує власників карабінів, міні-карабінів та РСС приєднатися до вступного семінару Міжнародної Конфедерації Практичної Стрільби, що пройде 21 Березня (Субота) о 10:00.

Семінар триватиме 8 годин і складатиметься з теоретичного обговорення та практичного відпрацювання. 

МКПС (Міжнародна Конфедерація Практичної Стрільби) - це одна з найбільших, найвпливовіших та дружніх стрілкових організацій не лише в Укрїані, а й у світі. Члени МКПС регулярно зустрічаються у рамках семінару з метою підвищення кваліфікації та покращення навичок безпечного поводження зі зброєю.

 

Курс Handgun, Protective Lvl 1

Курс Handgun, Protective Lvl 1

"Центр-А" запрошує усіх бажаючих навчитися користуватися та маніпулювати короткоствольною зброєю з метою захисту на курсі "Handgun, Protective Lvl 1".